EŞYA DEPOLAMA

eşya-depolamaMüşterilerimizin eşyalarını depolama ihtiyaçları üzerine geliştirmiş olduğumuz güvenli hemde uzman olarak saklanması amacı ile anahtarının yalnızca müşterimizde olduğu yapılan tüm işlemlerin sigortalı olduğu bir hizmettir. Eşyalarınızın depolanması gereksinimlerine müşterilerimize özel çözümler üretmekteyiz.

Ev veya Ofis eşyalarının bir kısmını veya tamamını depolatmak isteyen müşterilerimize özel geliştirmiş olduğumuz depolama sistemimiz bütünüyle temiz ve güvenli bir ortamda sigortalı bir biçimde depolamaktayız. İhtiyaç duyduğunuz ve dilediğiniz süre boyunca eşyalarınızın kalacağı depolarımızı arzu ettiğiniz zaman ziyaret edip eşyalarınızı kontrol edebilirsiniz.

Taşıma ambalajlaması ve depo ambalajlaması arasında çok büyük fark bulunmaktadır. Çünkü depolara konulan eşyaların hasar alma değil de toz kir nem alma olasılığı daha yüksektir. Bu sebeple ambalaj malzemeleri bu yönde seçilmeli ve en ideal şekilde uygulanmalıdır.

Eşyalarınız depolama hizmeti almadan önce her çeşit doğa koşuluna hazırlıklı bir hale getirilmekte ve hava almayacak şekilde ambalajlanmaktadır. Eşyalarınızın zarar görmemesi bizler için en önemli husus ve dikkat ettiğimiz en önemli konulardan biridir. Eşyalarınız depolarımızda problemsiz bir biçimde kalacağı konusunda bizlere güvenebilirsiniz.

Eşyalarınız evinizden alındığı günden teslim edileceği güne kadar meydana gelebilecek her çeşit sorunda firmamız tarafından garanti altına alınmaktadır. Eşyalarınızın değerinde sigortalama işlemleri yaparak müşterilerimizin meydana gelebilecek herhangi bir sorun karşısında mağdur olmasını engelliyoruz ve meydana gelebilecek problemlerin önüne geçmiş bulunuyoruz.