EVDEN EVE NAKLİYAT

evden-eve-nakliyatTaşınmak, hemen herkezin hayatında en az bir kez başına gelen modern hayatın kaçınılmaz uygulamalarındandır. Garantili, mükemmel nakliyat için bizi tercih ederek taşınma işini gündelik bir iş gibi çözebilir, arkanıza yaslanıp sürecin devamını izleyebilirsiniz. Evet siz yalnızca izleyin, biz sizin için tüm taşıma işlemlerini, hatta eşyalarınızın demontaj ve montaj işlemleri dahil olmak üzere sürece dahil tüm işlemleri yapalım. Üstelik Nakliyat işlemlerimiz garantili olup, hiçbir eşyanıza zarar gelmeyeceğini garanti etmekteyiz.

Nakliyat işlemlerimizde alanda uzun süreden beri çalışmakta olan tecrübeli personeller görev almaktadır. Her ne kadar bir çok kimse tarafından vasıfsız işçilerin görev yapmış olduğu bir sektör olduğu düşünülse de, Nakliyat çağımızda standartları olan ve prosedürleri doğru şekilde işletilmesi gereken bir faaliyet koludur ve personelin mesleki yeterlilikleri büyük öneme sahiptir. Biz de bu şartların ışığında kalite standartlarımızı ve vizyonumuzu en iyi biçimde temsil edecek taşıma personelleri ile hizmet sunmaktayız. Yasal yükümlülüklerinin bilincinde ve etik sorumluluğa sahip çalışma arkadaşlarımız, evinizi kendi evlerinden daha itinalı biçimde taşıyacak ve size benzeri olmayan bir Nakliyat tecrübesi yaşatacaktır.

Evnet Nakliyat olarak, Ulaştırma bakanlığı nezdinde tüm belgelerimiz tam olmak kaydıyla yola çıkarız. Sürücülerimizin psikoteknik testleri düzenli şekilde yapılır ve araçlarımızın standartlara uygunluğu daimi olarak kontrol edilir. Türk Ticaret Kanunu, Vergi Mevzuatı ve Karayolları Taşımacılık Yönetmelikleri kapsamında tüm yükümlülüklerimizi eksiksiz biçimde yerine getirmekteyiz. Evden eve Nakliyat işlemlerimizde evrensel standartlar ve toplam kalite ilkeleri kapsamında hizmet vermekte ve memnuniyetiniz için kusursuz bir sistemi uygulamaktayız.

Evden eve Nakliyat ismini vermiş olduğumuz hizmet çerçevesinde, kanuna göre taşınmasında sakınca bulunmayan tüm eşya ve ticari malları taşıyabilmekteyiz. Hizmet kapsamında isterseniz ağır sanayi ürünü olmayan ofis eşyalarınız da taşınabilmektedir. Yani evde eve taşımacılık bağlığındaki hizmet grubuna tüm eşyaların taşınması girmektedir.

Şehir içi Evden eve Nakliyat hizmetlerimiz kapsamında şehrin her noktasına hizmet sunuyoruz. İşimizi yapmamızda tek engel taşınmak arzu ettiğiniz yere bir yolun olmayışı olacaktır. Her binaya her koşulda taşınmanızı sağlayabilir, kusursuz biçimde sürecin tamamlanmasını sağlarız. Fiziksel imkansızlıkların olması halinde alternatif çözümleri harekete geçirip, muhtemel aksaklıkları önceden engelleriz. Bu kapsamda her çeşit donanıma sahibiz. Siz bize yalnızca Evden eve Nakliyat hizmeti almak istediğnizi söyleyin, biz sizin için tüm süreci planlayıp, hizmetinize sunarız.

Evnet Nakliyat olarak size komple hizmet veriyoruz. Evden eve Nakliyat işlemlerinizde, isterseniz evinizdeki hiçbir eşyaya dokunmayabilirsiniz. Sürekli ihtiyacınız olan eşyalarınız ve özel eşyalarınızı ayırmak kaydıyla evinizdeki diğer tüm eşyaların bizim tarafımızdan taşınmasını talep edebilir, hatta çekmecelerinizi dahi boşlatmayabilirsiniz. Evden eve Nakliyat işlemleri için özel olaak geliştirilmiş taşıma ürünlerimizi kullanarak eşyalarınıza hiç zarar vermeden paketler ve teslim noktasında almış olduğumuz şekilleri ile teslim ederiz.

Elektronik eşyalarınız ve diğer ev eşyalarınızın taşınmasında da bize güvenebilirsiniz. Sizin için bütün eşyalarınızı söker, kusursuz biçimde paketler ve varış noktasında almış olduğumuz gibi monte edilmiş biçimde teslim ederiz. Evden eve Nakliyat isminin hakkını vererek devam ettirdiğimiz işlemlerimizde sizin asgari düzeyde dahlinizi bekleriz. Sizin yapmanız gereken taşınacağınız adreslerin aboneliklerini yaptırmak ve yönetimden izin almak olacaktır. Bunun haricinde Evden eve Nakliyat sürecinde hiçbir şeye karışmanız ve yorulmanız gerekmez.