ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

şehirlerarası-nakliyatŞehirler arası taşımacılık hizmetleri çağımızda aşırı derecede önem kazanmaktadır. Nedeni ise sektördeki boşluklardan yararlanan korsan ve taşeron firmaların taşımaları kendileri yapmayıp, müşterisinden habersiz bir başka firma ya da kamyoncuya komisyon karşılığında vererek taşıtmasıdır. Bu durum çağımızda nerdeyse her 10 taşımanın 8′inde yaşanmaktadır. Dolayısıyla internet alanında bu kadar aşırı derece şikayetin olması normalleşmiştir.

İşini ciddi yapan, uzman çalışan dürüst firmalar tüketici ile anlaşma safhasında çoğunlukla zor durumda kalmakta ve kendisini ifade edememektedir. Verdiği fiyatın çok altında fiyat veren korsan bir firma ile mücadele etmek nerdeyse imkansız hale gelmiştir. Bu durum karşısında tüketiciler de şaşkın kalmakta ve tercihlerde zorlanmaktadırlar.

Bizim önerimiz internet alanında araştırma yaparken karşınıza çıkan her firması ile görüşme yapmamanız. Öncelikle sektör içinde iyi firmalar hangileri, ne tür hizmetler sunulmakta, taşımalarda ne gibi güvenceler sağlanmakta konuları ele alınmalı ve tercihler bu koşulları en iyi sağlamakta olan firmalar arasında yapılmalıdır.

1980 senesinden beri Türkiye’de şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılık hizmetleri sunmakta olan firmamız İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT, müşterisine söz vermiş olduğu gibi zamanında ve güvenli bir hizmet sunarak taşımalarını gerçekleştirmektedir. İstanbul’dan diğer illerimize ve diğer illerimizden İstanbul’a gerçekleşecek ev taşıma işlemlerinizde firmamızı bir hafta öncesinden arayarak rezervasyonunuzu yaptırabilir, uygun nakliye fiyatlarından faydalanabilirsiniz.

Taşıma hizmetlerimiz tam ayrıntılı olup, eşyalarınızın her çeşit güvencesi firmamız tarafından temin edilmektedir.